Počátky této světoznámé značky sahají až do roku 1954, do Adelaide v Austrálii. V té době vyráběl Jack Oliver ve své dílně první squashové rakety, uměl dobře pracovat se dřevem, byl vynikajícím řemeslníkem. Aby se mu podařilo uskutečnit svůj sen – nabízet squashové rakety špičkové kvality, požádal o pomoc s vývojem nejlepší hráče své doby.

V té době měl australský squash pověst drsné hry, proto všechny jeho výrobky prošly značným zátěžovým testem. Sen si splnil a dnes nabízí značky Oliver nejen rakety pro squash, ale i pro tenis, badminton, golfové hole a módu pro volný čas. Dnes má Oliver sídlo v Německu.

Firma OLIVER má ve squashi na našem území dlouholetou tradici a již 20 let patří mezi přední výrobce squashových raket a potřeb pro squashové hráče. Značkové prodejny OLIVER můžete nalézt v Praze. A další partnerské centra naleznete na celém území ČR. Každému zákazníkovi je k dispozici profesionální tým Oliveru, který svému sportovnímu odvětví rozumí, jelikož jsou sami aktivní hráči squashe a badmintonu.

 „Oliver je squash, a squash je Oliver“

„Oliver je badminton, a badminton je Oliver“